Δευτέρα 22 Οκτωβρίου 2012

Βόλεϊ Κορασίδων: Απόλλων Καλαμαριάς – ΔΑΣ.Ωραιοκάστρου 0-3

Στις 20/10/2012 διεξήχθη, στο κλειστό γήπεδο Ν.Βότση, ο αγώνας   κορασίδων μεταξύ των ομάδων Απόλλων Καλαμαριάς -  ΔΑΣ.Ωραιοκάστρου.
            Το πρώτο σετ  έληξε με νικήτρια το ΔΑΣ.Ωραιοκάστρου με σκορ 15-25. Στο δεύτερο σετ μετά τον πρώτο αιφνιδιασμό της ομάδας του ΔΑΣ.Ωραιοκάστρου με τους γηπεδούχους να προπορεύονται 7-1 η ομάδα κέρδισε συνεχείς πόντους με αποτέλεσμα να κερδηθεί το σετ 21-25 υπέρ του ΔΑΣ.Ωραιοκάστρου. Το τρίτο σετ η ομάδα του ΔΑΣ.Ωραιοκάστρου συνέχισε την κερδοφόρα παρουσία της με το σκορ να λήγει 15-25 υπέρ της.
            Ο επόμενος αγώνας θα διεξαχθεί στις 3/11/2012 με αντίπαλη ομάδα τον Παναθλητικό Συκεών στο κλειστό γήπεδο του Κονταξοπούλειου στο Ωραιόκαστρο.