Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου 2011

ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΒΟΛΕΙ : Λύγισε το Δ.Α.Σ.Ω.

Ο Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου ηττήθηκε από τον Άρης μέσα στο Κλεάνθης Βικελίδης με σκορ 3-1.Η γηπεδούχος ομάδα επικράτησε στο πρώτο σετ με 25-22,συνεχίζοντας στο δεύτερο με 25-21.Στο τρίτο η ομάδα του Ωραιοκάστρου μείωσε σε 2-1 με σκορ 22-25 αλλά στο τέταρτο ο Άρης κατάφερε να πάρει τη νίκη σε ένα πολύ δύσκολο σετ  με 26-24.Ενας αγώνας με πολύ αγωνία μέχρι και το τελευταίο πόντο.
Δ.Α.Σ.Ω.(Σκουλικάρης - Αγγουράς) Λιάλια, Μεταξά , Μουντάκη , Κοκκινίδου, Μπαχτσεβάνη , Κοτέογλου , Χαλιαμπάλια , Παπαγιαννάκη , Παντιά , Εζινέλη (λ), Κατσίκα (λ)
Αρης(Φούσκας) Ωρολογοπούλου,Αποστολίδου,Αναγνωστοπούλου,Πέτρου,Παντζαρτζίδου,Καλανταρίδο, Πασσιά,Συμεωνίδου(λ)